Sprawy restrukturyzacyjne

 

Sygnatura akt

Data orzeczenia

Nazwa dłużnika

Sędzia Komisarz

Zarządca/ nadzorca sądowy

 XI.GRs.1/16 (postępowanie sanacyjne) 

30.03.2016 r. "HYBNER" S.A.  SSR Ł.Lipowicz  Hauza Katarzyna
XI.GRp.1/16 (przyspieszone postępowanie układowe) 20.05.2016 r. Grupa ROLNIK Sp. z o.o. SSR M.Bojarska PRETIUM Sp. z o.o.
XI.GRp. 2/16 (przyspieszone postępowanie układowe) 23.05.2016 r. Włodzimierz Piekarski "LOGILENS" Doradztwo i Zaopatrzenie Medyczne SSR R.Rakower Rudnicka Joanna
XI.GRp.3/16 (przyspieszone postępowanie układowe) 09.06.2016 r. ASSO Polska Sp. z o.o. SSR Ł.Lipowicz Sondej Andrzej
XI.GRp.4/16 (przyspieszone postępowanie układowe) 14.06.2016 r. SYSTEM CONTROL Sp. z o.o. SSR P.Nowacki Łuczak Mateusz
XI.GRp.5/16 (przyspieszone postępowanie układowe) 21.06.2016 r. Krzysztof Nowak LOKANTA SSR R.Rakower Łuczak Mateusz
XI.GRp.6/16 (przyspieszone postępowanie układowe) 23.06.2016 r. Waldemar Kłos NORBUD SSR A.Januszewski Kotara Grzegorz
XI.GRp.7/16 (przyspieszone postepowanie układowe) 03.08.2016 r. Mariusz Sosna Usługi Transportowe SSR Ł.Lipowicz Grenda Patrycja
XI.GRu.1/16 (po otwarciu postępowania układowego) 18.08.2016 r. PROTEA DEVELOPMENT S.A. SSR I.Flotyńska Szidlewski Wojciech
XI.GRp.8/16 (przyspieszone postępowanie układowe) 24.08.2016 r. AMBERMILK Sp. z o.o. SSR R.Rakower Gubański Krzysztof
XI.GRp.9/16 (przyspiszone postępowanie układowe) 01.09.2016 r. Tomasz Kachlicki Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe SSR P.Nowacki Kalińska Małgorzata
XI.GRu.2/16 (po otrwaciu postępowania układowego) 02.09.2016 r. Leszczyńskie Przedsiebiorstwo Przetwórcze REWIS Sp. z o.o. SSR Ł.Lipowicz Strzesak Dorota
XI.GRp.10/16 (przyspieszone postępowanie układowe) 15.09.2016 r. Regina Kłos DROG-BUD SSR Ł.Lipowicz Organa Maurycy
XI.GRu.3/16 (po otwarciu postepowania układowego) 03.11.2016 r.     Dom Handlowy PROTEA       Sp. z o.o. SSR P.Nowacki Szidlewski Wojciech
XI.GRs.2/16 (postepowanie sanacyjne) 25.11.2016 r.      BEST PRICE PRODUCT        Sp. z o.o. SSR I.Flotyńska Gorczyński Krzysztof
XI.GRp.11/16 (przyspieszone postępowanie układowe) 14.12.2016 r.  "Gazobudowa-Poznań"                             Sp. z o.o. SSR I.Flotyńska Kanecki Jan
XI.GRs.3/16 (postepowanie sanacyjne) 15.12.2016 r. RICCARDO Ryszard i Beata Trzeciak Spółka Jawna SSR P.Nowacki Kanecka - Kaczmarek Barbara
XI.GRp.1/17 (przyspieszone postepowanie układowe) 23.01.2017 r. Kow-Met Zakład Ślusarsko-Kowalski Dariusz Mądry SSR T.Bebejewski Kotara Grzegorz
XI.GRp.2/17 (przyspieszone postepowanie układowe) 23.01.2017 r. Firma Budowlana JAMAL Jan Pieprz SSR T.Bebejewski Forszpaniak Piotr

Rejestr zmian dla: Sprawy restrukturyzacyjne

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Maciej Stachowiak
Dokument z dnia:
2017-03-16
Publikacja w dniu:
2017-03-16
Opis zmiany:
b/d