Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

  Godło Rzeczypospolitej Polskiej
  Biuletyn Informacji Publicznych

SĄD REJONOWY

Poznań - Stare Miasto w Poznaniu

A A A A A

Sędziowie i Referendarze Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto

Spis Sędziów
Lp Nazwisko i imię Wydział
Aleksandrowicz Marek XII
Banach Stanisław VIII
Barquilla-Kruczyńska Anna VIII
Bartlitz Agnieszka XII
Bartoszek Mateusz VIII 
Bebejewski Tomasz XI
Białas-Adamus Anna XII
Bochyński Gerard VII 
Bojarska Magdalena  XI
Bryl Katarzyna I
Buczkowska - Prajs Joanna X
Cabrera - Kasprzak Agnieszka III 
Ciesielska Agnieszka III
Felińska- Żukowska Danuta IX
Flotyńska Irena XI
Foligowska Adrianna IX
Glapiński Bartłomiej X
Gotowski Mariusz I
Gogulska Magdalena VII
Grzegorczyk-Pomin Małgorzata XII
Grześkowiak Michał I
Hoppe Maciej IX
Jabłońska Danuta V
Janicka-Staniek Ewa XII
Janicka Wioletta I
Jankowiak Krzysztof II
Januszewski Adam XI
Jaskulski Marek I
Kalawski Łukasz Wiceprezes
Kapka-Konieczna Anna VII
Kapuścińska Agnieszka X
Kędzierski Radosław XII
Kozaczuk Jan  VIII
Kubiak Sławomir VII
Lewandowska Anna IV
Lewandowska Michalina VII
Lipowicz Łukasz XI
Marszałek Agata IV
Matysiak Monika VIII
Michałek - Dutkiewicz Marta VIII
Nowacki Przemysław XI 
Olma Bogna I
Pac-Walasik Monika IV
Parnowski Rafał III
Piłat-Bredow Anna VIII
Płóciniczak Piotr I
Polak Lucyna  II
Polak Filip IX
Przybyła Barbara II
Przymusiński Bartłomiej IX
Przymuszała Sebastian Wiceprezes
Radwański Michał V
Rakower Ryszard XI
Rowiński Wojciech VII
Rozmiarek-Brzezińska Małgorzata I
Semenowicz Agnieszka IX
Smaga - Leśniewska Monika VIII
Sprawka Daria IV
Stachowiak Wojciech I
Stawicki Dominik VII
Stępniak Joanna VI
Sudoł Jolanta X
Szmidt Paweł I
Szturyło Adam II
Szymański Sławomir III
Szyszko Marek X
Topolewska Edyta X
Trzcińska Agata III
Wieczorkowski Wojciech IX
Wierzbicka Samanta IV
Wołoszczuk Arkadiusz X
Zaidlewicz Marta III
Zarzecka Alicja X
Żurowska Renata III

Prezes Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu

SSO Rafał Kubiak

 

 

Spis Referendarzy
Lp Nazwisko i imię Wydział
Armanowska Joanna I, VII
Baumgart Izabela VI
Bilińska-Jęcz Anna VII
Charzyńska Kamila II - delegowana do MS
Chłodnicka Katarzyna V
Dyba Borys XII
Gałązkiewicz Radosław V
Gonera Paweł VI
Jagodziński Paweł V - delegowany do MS
Kaczmarek Katarzyna II
Kapłon Artur XII
Miodońska Magdalena X
Monczakowska Katarzyna VI
Olszewska Agnieszka V
Oskroba Marcin V
Ośkiewicz Agnieszka V
Przybył Dagmara V
Pułaczewska-Antczak Joanna X
Roszak de Tolkmitt Małgorzata IX
Sieniuć Gabriela V
Słomowska Natalia I
Stachowiak Marta V
Stachowiak Monika VI
Starosta Łukasz VI
Swędrzyńska Justyna V
Szmidt Wojciech IX
Szymańska - Stawiak Iwona VII
Zywar Karolina V
 
Dzisiejsza data: czwartek, 23 lutego 2017 r.

 


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd