Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 bip

SĄD REJONOWY

Poznań - Stare Miasto w Poznaniu

A A A

Sędziowie Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto

Lp Nazwisko i imię Wydział
1. Aleksandrowicz Marek XII
2. Banach Stanisław VIII
3. Bartlitz Agnieszka I
4. Bartoszek Mateusz VIII 
5. Białas-Adamus Anna X
6. Bochyński Gerard VII 
7. Bryl Katarzyna XII
8. Buczkowska - Prajs Joanna X
9. Cabrera - Kasprzak Agnieszka III 
10. Ciesielska Agnieszka III
11. Felińska- Żukowska Danuta IX
12. Flotyńska Irena XI
13. Foligowska Adrianna IX
14. Gotowski Mariusz XII
15. Gogulska Magdalena VII
16. Grzegorczyk-Pomin Małgorzata XII
17. Grześkowiak Michał I
18. Hoppe Maciej IX
19. Hrycaj Anna delegowana do SO w Warszawie
20. Jabłońska Danuta V
21. Janicka-Staniek Ewa XII
22. Janicka Wioletta I
23. Jankowiak Krzysztof II
24. Januszewski Adam XI
25. Jaskulski Marek I
26. Józkowiak Tomasz delegowany do SO w Poznaniu
27. Kalawski Łukasz Wiceprezes
28. Kamińska Olga IX
29. Kapka-Konieczna Anna VII
30. Kapuścińska Agnieszka X
31. Kędzierski Radosław IX
32. Kozaczuk Jan  VIII
33. Kruczyńska Anna VIII
34. Kubiak Sławomir VII
35. Laskowska Anita VIII
36. Lewandowska Michalina XII
37. Lipowicz Łukasz XI
38. Marczewski Jarosław delegowany do SO w Poznaniu
39. Marciniak Piotr Wiceprezes
40. Marszałek Agata IV
41. Matysiak Monika VIII
42. Michałek - Dutkiewicz Marta VIII
43. Nowacki Przemysław   XI 
44. Pac-Walasik Monika IV
45. Parnowski Rafał III
46. Piłat-Bredow Anna III
47. Płóciniczak Piotr XII
48. Polak Lucyna  II
49. Polak Filip IX
50. Przybyła Barbara II
51. Przymusiński Bartłomiej IX
52. Przymuszała Sebastian VII 
53. Radwański Michał V
54. Rakower Ryszard IX
55. Rowiński Wojciech VII
56. Rozmiarek-Brzezińska Małgorzata
57. Sachajko Marek XI
58. Semenowicz Agnieszka IX  
59. Skwierczyńska Iwona II
60. Smaga - Leśniewska Monika VIII 
61. Stachowiak Wojciech I
62. Staszak Agnieszka
63. Stawicki Dominik VII
64. Stępniak Joanna VI 
65. Suchecka-Rosińska Beata X
66. Sudoł Jolanta X
67. Szmidt Paweł I
68. Szturyło Adam II
69. Szymański Sławomir III
70. Szyszko Marek X
71. Topolewska Edyta  IV
72. Trzcińska Agata III
73. Wieczorkowski Wojciech IX 
74. Wierzbicka Samanta IV
75. Wołoszczuk Arkadiusz 
76. Wroniak-Runowska Iwona  IV
77. Zaidlewicz Marta III
78. Zarzecka Alicja X
79. Żurowska Renata III

Prezes Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu

SSO Rafał Kubiak

 
niedziela, 26 października 2014 r.

 


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd