Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 bip

SĄD REJONOWY

Poznań - Stare Miasto w Poznaniu

A A A

Sędziowie Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto

LP Nazwisko i imię  Wydział
1 SSR Aleksandrowicz Marek XII Wydział Cywilny
2 SSR Banach Stanisław  VIII Wydział Karny
3 SSR Bartoszek Mateusz  VIII Wydział Karny
4 SSR Białas-Adamus Anna  X Wydział Gospodarczy
5 SSR Biernikowicz Dorota  delegowany do Sądu Okręgowego w Poznaniu
6 SSR Bochyński Gerard  VII Wydział Cywilny
7 SSR Bryl Katarzyna  XII Wydział Cywilny
8 SSR Buczkowska - Prajs Joanna  IV Wydział Rodzinny i Nieletnich
9 SSR Cabrera - Kasprzak Agnieszka  III Wydział Karny
10 SSR Ciesielska Agnieszka  III Wydział Karny
11 SSR Felińska- Żukowska Danuta  IX Wydział Gospodarczy
12 SSR Flotyńska Irena  XI Wydział do spraw upadłościowych i naprawczych
13 SSR Foligowska Adrianna  IX Wydział Gospodarczy
14 SSR Gotowski Mariusz  XII Wydział Cywilny
15 SSR Gogulska Magdalena  XII Wydział Cywilny
16 SSR Grzegorczyk-Pomin Małgorzata  XII Wydział Cywilny
17 SSR Grześkowiak Michał  I Wydział Cywilny
18 SSR Hoppe Maciej  IX Wydział Gospodarczy
19 SSR Hrycaj Anna  XI Wydział do spraw upadłościowych i naprawczych
20 SSR Jabłońska Danuta  V Wydział Ksiąg Wieczystych
21 SSR Janicka Ewa  XII Wydział Cywilny
22 SSR Janicka Wioletta  I Wydział Cywilny
23 SSR Jankowiak Krzysztof  II Wydział Cywilny
24 SSR Jaskulski Marek  I Wydział Cywilny
25 SSR Józkowiak Tomasz  XII Wydział Cywilny
26 SSR Kalawski Łukasz  Wiceprezes Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu
27 SSR Kamińska Olga  III Wydział Karny
28 SSR Kapka-Konieczna Anna  I Wydział Cywilny
29 SSR Kapuścińska Agnieszka  X Wydział Gospodarczy
30 SSR Kędzierski Radosław  IX Wydział Gospodarczy
31 SSR Kozaczuk Jan  VIII Wydział Karny
32 SSR Kruczyńska Anna  VIII Wydział Karny
33 SSR Kubiak Sławomir  XII Wydział Cywilny
34 SSR Laskowska Anita  VIII Wydział Karny
35 SSR Lewandowska Michalina  XII Wydział Cywilny
36 SSR Lipowicz Łukasz  XI Wydział do spraw upadłościowych i naprawczych
37 SSR Małecka Małgorzata  delegowany do Sądu Okręgowego w Poznaniu
38 SSR Marczewski Jarosław  delegowany do Sądu Okręgowego w Poznaniu
39 SSR Marciniak Piotr  Wiceprezes Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu
40 SSR Matysiak Monika  VIII Wydział Karny
41 SSR Michałek - Dutkiewicz Marta  VIII Wydział Karny
42 SSR Nowacki Przemysław  XI Wydział do spraw upadłościowych i naprawczych
43 SSR Olszewska – Gracz Marzenna  VI Wydział Ksiąg Wieczystych
44 SSR Pac-Walasik Monika  VIII Wydział Karny
45 SSR Parnowski Rafał  III Wydział Karny
46 SSR Pietraszewska Genowefa  IV Wydział Rodzinny i Nieletnich
47 SSR Piłat-Bredow Anna  III Wydział Karny
48 SSR Polak Lucyna II Wydział Cywilny
49 SSR Polak Filip  IX Wydział Gospodarczy
50 SSR Przybyła Barbara  II Wydział Cywilny
51 SSR Przymusiński Bartłomiej  IX Wydział Gospodarczy
52 SSR Przymuszała Sebastian  VII Wydział Cywilny
53 SSR Radwański Michał  V Wydział Ksiąg Wieczystych
54 SSR Rowiński Wojciech  XII Wydział Cywilny
55 SSR Rozmiarek-Brzezińska Małgorzata  I Wydział Cywilny
56 SSR Sachajko Marek  XI Wydział do spraw upadłościowych i naprawczych
57 SSR Semenowicz Agnieszka  IX Wydział Gospodarczy
58 SSR Skwierczyńska Iwona  II Wydział Cywilny
59 SSR Smaga - Leśniewska Monika  VIII Wydział Karny
60 SSR Stachowiak Wojciech  I Wydział Cywilny
61 SSR Staszak Agnieszka  X Wydział Gospodarczy
62 SSR Stawicki Dominik  VII Wydział Cywilny
63 SSR Stępniak Joanna  VI Wydział Ksiąg Wieczystych
64 SSR Suchecka-Rosińska Beata  X Wydział Gospodarczy
65 SSR Sudoł Jolanta  X Wydział Gospodarczy
66 SSR Szmidt Paweł  I Wydział Cywilny
67 SSR Szturyło Adam  II Wydział Cywilny
68 SSR Szymański Sławomir  III Wydział Karny
69 SSR Szyszko Marek  X Wydział Gospodarczy
70 SSR Topolewska Edyta  IV Wydział Rodzinny i Nieletnich
71 SSR Trzcińska Agata  III Wydział Karny
72 SSR Wieczorkowski Wojciech  IX Wydział Gospodarczy
73 SSR Wierzbicka Samanta  IV Wydział Rodzinny i Nieletnich
74 SSR Wołoszczuk Arkadiusz  X Wydział Gospodarczy
75 SSR Wroniak - Runowska Iwona  IV Wydział Rodzinny i Nieletnich 
76 SSR Zaidlewicz Marta  III Wydział Karny
77 SSR Zarzecka Alicja  X Wydział Gospodarczy
78 SSR Żurowska Renata  III Wydział Karny 
Prezes Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu
SSO Rafał Kubiak

 
piątek, 1 sierpnia 2014 r.

 


Our website is protected by DMC Firewall!