Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

  Godło Rzeczypospolitej Polskiej
  Biuletyn Informacji Publicznych

SĄD REJONOWY

Poznań - Stare Miasto w Poznaniu

A A A A A

Sędziowie i Referendarze Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto

  Spis Sędziów
Lp Nazwisko i imię Wydział
1. Aleksandrowicz Marek XII
2. Banach Stanisław VIII
3. Bartlitz Agnieszka I
4. Bartoszek Mateusz VIII 
5. Białas-Adamus Anna X
6. Bochyński Gerard VII 
7. Bryl Katarzyna XII
8. Buczkowska - Prajs Joanna X
9. Cabrera - Kasprzak Agnieszka III 
10. Ciesielska Agnieszka III
11. Felińska- Żukowska Danuta IX
12. Flotyńska Irena XI
13. Foligowska Adrianna IX
14. Glapiński Bartłomiej X
15. Gotowski Mariusz XII
16. Gogulska Magdalena VII
17. Grzegorczyk-Pomin Małgorzata XII
18. Grześkowiak Michał I
19. Hoppe Maciej IX
20. Hrycaj Anna delegowana do SO w Warszawie
21. Jabłońska Danuta V
22. Janicka-Staniek Ewa XII
23. Janicka Wioletta I
24. Jankowiak Krzysztof II
25. Januszewski Adam XI
26. Jaskulski Marek I
27. Józkowiak Tomasz delegowany do SO w Poznaniu
28. Kalawski Łukasz Wiceprezes
29. Kapka-Konieczna Anna VII
30. Kapuścińska Agnieszka X
31. Kędzierski Radosław IX
32. Kozaczuk Jan  VIII
33. Kruczyńska Anna VIII
34. Kubiak Sławomir VII
35. Laskowska Anita VIII
36. Lewandowska Michalina XII
37. Lipowicz Łukasz XI
38. Marciniak Piotr Wiceprezes
39. Marszałek Agata IV
40. Matysiak Monika VIII
41. Michałek - Dutkiewicz Marta VIII
42. Nowacki Przemysław   XI 
43. Pac-Walasik Monika IV
44. Parnowski Rafał III
45. Piłat-Bredow Anna VIII
46. Płóciniczak Piotr XII
47. Polak Lucyna  II
48. Polak Filip IX
49. Przybyła Barbara II
50. Przymusiński Bartłomiej IX
51. Przymuszała Sebastian VII 
52. Radwański Michał V
53. Rakower Ryszard XI
54. Rowiński Wojciech VII
55. Rozmiarek-Brzezińska Małgorzata
56. Semenowicz Agnieszka IX  
57. Skwierczyńska Iwona II
58. Smaga - Leśniewska Monika VIII 
59. Stachowiak Wojciech I
60. Staszak Agnieszka delegowana do SO w Poznaniu
61. Stawicki Dominik VII
62. Stępniak Joanna VI 
63. Suchecka-Rosińska Beata X
64. Sudoł Jolanta X
65. Szmidt Paweł I
66. Szturyło Adam II
67. Szymański Sławomir III
68. Szyszko Marek X
69. Topolewska Edyta  IV
70. Trzcińska Agata III
71. Wieczorkowski Wojciech IX 
72. Wierzbicka Samanta IV
73. Wołoszczuk Arkadiusz 
74. Wroniak-Runowska Iwona  IV
75. Zaidlewicz Marta III
76. Zarzecka Alicja X
77. Żurowska Renata III

Prezes Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu

SSO Rafał Kubiak

 

 

  Spis Referendarzy
Lp Nazwisko i imię Wydział
1. Armanowska Joanna I, VII
2. Baumgart Izabela VI
3. Bilińska-Jęcz Anna VII
4. Charzyńska Kamila II
5. Chłodnicka Katarzyna V
6. Drabik Agnieszka V
7. Dyba Borys X
8. Gałązkiewicz Radosław V
9. Gonera Paweł VI
10. Jagodziński Paweł V
11. Kaczmarek Katarzyna XII
12. Kapłon Artur IX
13. Miodońska Magdalena X
14. Monczakowska Katarzyna VI
15. Olszewska Agnieszka V
16. Oskroba Marcin V
17. Przybył Dagmara I
18. Pułaczewska-Antczak Joanna X
19. Roszak de Tolkmitt Małgorzata IX
20. Stachowiak Marta V
21. Stachowiak Monika VI
22. Starosta Łukasz VI
23. Swędrzyńska Justyna V
24. Szmidt Wojciech IX
25. Szumlańska Anita XII
26. Zywar Karolina VI

 

 

L.p. Nazwisko i imię Wydział
1. Aleksandrowicz Marek XII
2. Banach Stanisław VIII
3. Bartlitz Agnieszka I
4. Bartoszek Mateusz VIII
5. Białas-Adamus Anna IX
6. Bochyński Gerard VII
7. Bryl Katarzyna XII
8. Buczkowska - Prajs Joanna X
9. Cabrera - Kasprzak Agnieszka III
10. Ciesielska Agnieszka III
11. Felińska- Żukowska Danuta IX
12. Flotyńska Irena XI
13. Foligowska Adrianna IX
14. Glapiński Bartłomiej X
15. Gotowski Mariusz XII
16. Gogulska Magdalena VII
17. Grzegorczyk-Pomin Małgorzata XII
18. Grześkowiak Michał I
19. Hoppe Maciej IX
20. Hrycaj Anna delegowana do SO w Warszawie
21. Jabłońska Danuta V
22. Janicka-Staniek Ewa XII
23. Janicka Wioletta I
24. Jankowiak Krzysztof II
25. Januszewski Adam XI
26. Jaskulski Marek I
27. Józkowiak Tomasz delegowany do SO w Poznaniu
28. Kalawski Łukasz Wiceprezes
29. Kapka-Konieczna Anna VII
30. Kapuścińska Agnieszka X
31. Kędzierski Radosław IX
32. Kozaczuk Jan VIII
33. Kruczyńska Anna VIII
34. Kubiak Sławomir VII
35. Laskowska Anita VIII
36. Lewandowska Michalina XII
37. Lipowicz Łukasz XI
38. Marciniak Piotr Wiceprezes
39. Marszałek Agata IV
40. Matysiak Monika VIII
41. Michałek - Dutkiewicz Marta VIII
42. Nowacki Przemysław   XI
43. Pac-Walasik Monika IV
44. Parnowski Rafał III
45. Piłat-Bredow Anna VIII
46. Płóciniczak Piotr XII
47. Polak Lucyna II
48. Polak Filip IX
49. Przybyła Barbara II
50. Przymusiński Bartłomiej IX
51. Przymuszała Sebastian VII
52. Radwański Michał V
53. Rakower Ryszard XI
54. Rowiński Wojciech VII
55. Rozmiarek-Brzezińska Małgorzata I
56. Semenowicz Agnieszka IX  
57. Skwierczyńska Iwona II
58. Smaga - Leśniewska Monika VIII
59. Stachowiak Wojciech I
60. Staszak Agnieszka delegowana do SO w Poznaniu
61. Stawicki Dominik VII
62. Stępniak Joanna VI
63. Suchecka-Rosińska Beata X
64. Sudoł Jolanta X
65. Szmidt Paweł I
66. Szturyło Adam II
67. Szymański Sławomir III
68. Szyszko Marek X
69. Topolewska Edyta IV
70. Trzcińska Agata III
71. Wieczorkowski Wojciech IX
72. Wierzbicka Samanta IV
73. Wołoszczuk Arkadiusz X
74. Wroniak-Runowska Iwona IV
75. Zaidlewicz Marta III
76. Zarzecka Alicja X
77. Żurowska Renata III
Prezes Sądu Rejonowego Poznań-Stare Miasto w Poznaniu                                                                                      SSO Rafał Kubiak                                     
L.p. Nazwisko i imię Wydział
1. Aleksandrowicz Marek XII
2. Banach Stanisław VIII
3. Bartlitz Agnieszka I
4. Bartoszek Mateusz VIII
5. Białas-Adamus Anna IX
6. Bochyński Gerard VII
7. Bryl Katarzyna XII
8. Buczkowska - Prajs Joanna X
9. Cabrera - Kasprzak Agnieszka III
10. Ciesielska Agnieszka III
11. Felińska- Żukowska Danuta IX
12. Flotyńska Irena XI
13. Foligowska Adrianna IX
14. Glapiński Bartłomiej X
15. Gotowski Mariusz XII
16. Gogulska Magdalena VII
17. Grzegorczyk-Pomin Małgorzata XII
18. Grześkowiak Michał I
19. Hoppe Maciej IX
20. Hrycaj Anna delegowana do SO w Warszawie
21. Jabłońska Danuta V
22. Janicka-Staniek Ewa XII
23. Janicka Wioletta I
24. Jankowiak Krzysztof II
25. Januszewski Adam XI
26. Jaskulski Marek I
27. Józkowiak Tomasz delegowany do SO w Poznaniu
28. Kalawski Łukasz Wiceprezes
29. Kapka-Konieczna Anna VII
30. Kapuścińska Agnieszka X
31. Kędzierski Radosław IX
32. Kozaczuk Jan VIII
33. Kruczyńska Anna VIII
34. Kubiak Sławomir VII
35. Laskowska Anita VIII
36. Lewandowska Michalina XII
37. Lipowicz Łukasz XI
38. Marciniak Piotr Wiceprezes
39. Marszałek Agata IV
40. Matysiak Monika VIII
41. Michałek - Dutkiewicz Marta VIII
42. Nowacki Przemysław   XI
43. Pac-Walasik Monika IV
44. Parnowski Rafał III
45. Piłat-Bredow Anna VIII
46. Płóciniczak Piotr XII
47. Polak Lucyna II
48. Polak Filip IX
49. Przybyła Barbara II
50. Przymusiński Bartłomiej IX
51. Przymuszała Sebastian VII
52. Radwański Michał V
53. Rakower Ryszard XI
54. Rowiński Wojciech VII
55. Rozmiarek-Brzezińska Małgorzata I
56. Semenowicz Agnieszka IX  
57. Skwierczyńska Iwona II
58. Smaga - Leśniewska Monika VIII
59. Stachowiak Wojciech I
60. Staszak Agnieszka delegowana do SO w Poznaniu
61. Stawicki Dominik VII
62. Stępniak Joanna VI
63. Suchecka-Rosińska Beata X
64. Sudoł Jolanta X
65. Szmidt Paweł I
66. Szturyło Adam II
67. Szymański Sławomir III
68. Szyszko Marek X
69. Topolewska Edyta IV
70. Trzcińska Agata III
71. Wieczorkowski Wojciech IX
72. Wierzbicka Samanta IV
73. Wołoszczuk Arkadiusz X
74. Wroniak-Runowska Iwona IV
75. Zaidlewicz Marta III
76. Zarzecka Alicja X
77. Żurowska Renata III
Prezes Sądu Rejonowego Poznań-Stare Miasto w Poznaniu                                                                                      SSO Rafał Kubiak                                     
 
Dzisiejsza data: wtorek, 7 lipca 2015 r.

 


Our website is protected by DMC Firewall!