Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

  Godło Rzeczypospolitej Polskiej
  Biuletyn Informacji Publicznych

SĄD REJONOWY

Poznań - Stare Miasto w Poznaniu

A A A A A

Sędziowie i Referendarze Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto

Spis Sędziów
LPNazwisko i imięWydział 
 1 Aleksandrowicz Marek XII
 2 Banach Stanisław VIII
 3 Barquilla-Kruczyńska Anna VIII
 4 Bartlitz Agnieszka X
 5 Bartoszek Mateusz VIII 
 6 Bebejewski Tomasz IX
 7 Białas-Adamus Anna IX
 8 Bochyński Gerard VII 
 9 Bojarska Magdalena  XI
 10 Bryl Katarzyna XII
 11 Buczkowska - Prajs Joanna X
 12 Cabrera - Kasprzak Agnieszka III 
 13 Ciesielska Agnieszka III
 14 Felińska- Żukowska Danuta IX
 15 Flotyńska Irena XI
 6 Foligowska Adrianna IX
 17 Glapiński Bartłomiej X
 18 Gotowski Mariusz XII
 19 Gogulska Magdalena VII
 20 Grzegorczyk-Pomin Małgorzata XII
 21 Grześkowiak Michał I
 22 Hoppe Maciej IX
 23 Hrycaj Anna delegowana do SO w Warszawie
 24 Jabłońska Danuta V
 25 Janicka-Staniek Ewa X
 26 Janicka Wioletta I
 27 Jankowiak Krzysztof II
 28 Januszewski Adam XI
 29 Jaskulski Marek I
 30 Józkowiak Tomasz delegowany do SO w Poznaniu
 31 Kalawski Łukasz Wiceprezes
 32 Kapka-Konieczna Anna VII
 33 Kapuścińska Agnieszka X
 34 Kędzierski Radosław IX
 35 Kozaczuk Jan  VIII
 36 Kubiak Sławomir VII
 37 Laskowska Anita VIII
 38 Lewandowska Anna IV
 39 Lewandowska Michalina XII
 40 Lipowicz Łukasz XI
 41 Marszałek Agata IV
 42 Matysiak Monika VIII
 43 Michałek - Dutkiewicz Marta VIII
 44 Nowacki Przemysław XI 
 45 Olma Bogna XII - 0.5 et. XII - 0.5 et.
 46 Pac-Walasik Monika IV
 47 Parnowski Rafał III
 48 Piłat-Bredow Anna VIII
 49 Płóciniczak Piotr XII
 50 Polak Lucyna  II
 51 Polak Filip IX
 52 Przybyła Barbara II
 53 Przymusiński Bartłomiej IX
 54 Przymuszała Sebastian Wiceprezes
 55 Radwański Michał V
 56 Rakower Ryszard XI
 57 Rowiński Wojciech VII
 58 Rozmiarek-Brzezińska Małgorzata I
 59 Semenowicz Agnieszka IX
 60 Smaga - Leśniewska Monika VIII
 61 Sprawka Daria IV
 62 Stachowiak Wojciech I
 63 Staszak Agnieszka delegowana do SO w Poznaniu
 64 Stawicki Dominik VII
 65 Stępniak Joanna VI
 66 Suchecka-Rosińska Beata X
 67 Sudoł Jolanta X
 68 Szmidt Paweł I
 69 Szturyło Adam II
 70 Szymański Sławomir III
 71 Szyszko Marek X
 72 Topolewska Edyta X
 73 Trzcińska Agata III
 74 Wieczorkowski Wojciech IX
 75 Wierzbicka Samanta IV
 76 Wołoszczuk Arkadiusz X
 77 Zaidlewicz Marta III
 78 Zarzecka Alicja X
 79 Żurowska Renata III

Prezes Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu

SSO Rafał Kubiak

 

 

Spis Referendarzy
LpNazwisko i imięWydział 
 1 Armanowska Joanna I, VII
 2 Baumgart Izabela VI
 3 Bilińska-Jęcz Anna VII
 4 Charzyńska Kamila II - delegowana do MS
 5 Chłodnicka Katarzyna V
 6 Dyba Borys X
 7 Gałązkiewicz Radosław V
 8 Gonera Paweł VI
 9 Jagodziński Paweł V
 10 Kaczmarek Katarzyna II
 11 Kapłon Artur IX
 12 Miodońska Magdalena X
 13 Monczakowska Katarzyna VI
 14 Olszewska Agnieszka V
 15 Oskroba Marcin V
 16 Ośkiewicz Agnieszka V
 17 Przybył Dagmara I
 18 Pułaczewska-Antczak Joanna X
 19 Roszak de Tolkmitt Małgorzata IX
 20 Stachowiak Marta V
 21 Stachowiak Monika VI
 22 Starosta Łukasz VI
 23 Swędrzyńska Justyna V
 24 Szmidt Wojciech IX
 25 Szumlańska Anita XII
 26 Zywar Karolina V
 
Dzisiejsza data: wtorek, 28 czerwca 2016 r.

 


DMC Firewall is a Joomla Security extension!