Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

  Godło Rzeczypospolitej Polskiej
  Biuletyn Informacji Publicznych

SĄD REJONOWY

Poznań - Stare Miasto w Poznaniu

A A A A A

Sprawy upadłościowe

Sygnatura akt

Data orzeczenia

Nazwa dłużnika

Sędzia Komisarz

Syndyk/nadzorca sądowy/zarządca tymczasowy

XI.U.1/08       (likwidacja)

19.05.1992 r.

Poznańska Fabryka Maszyn Żniwnych AGROMET P.P.

SSR P. Nowacki

Bojarski Waldemar

XI.GUp.4/08  (likwidacja)

14.05.2004 r.

Tłocznia Metali Pressta S.A.

SSR I. Flotyńska

Rutkowska - Sobczak Maria

XI.GUp.13/08 (likwidacja)

21.03.2005 r.

Maxer S.A.

SSR Ł. Lipowicz

Józefowicz - Jokiel Katarzyna

XI.GUp.36/08 (likwidacja)

03.10.2006 r.

Agro-Zbyt Tadeusz Mazurek Sp. Jawna, Urszula Wojtyniak-Mazurek wspólniczka Agro-Zbyt Tadeusz Mazurek   Sp. Jawna

SSR R.Rakower

Józefowicz - Jokiel Katarzyna

XI.GUp.52/08 (likwidacja)

24.09.2007 r.

Onyks Poznań Sp. z o.o.

SSR A. Januszewski

Kanecki Jan

XI.GUp.64/14

(likwidacja)

29.07.2009 r.

Maciej Nowakowski Huta Szkła Lucyna II Janusz Nowakowski

SSR Ł.Lipowicz

Organa Maurycy

XI.GUp.27/09 (likwidacja)

17.12.2009 r.

Erwu Media Sp. z o.o.

SSR A. Januszewski

Kalińska Małgorzata

XI.GUp.14/10 (likwidacja)

06.09.2010 r.

Gros - Pol Sp. z o.o.

SSR Ł. Lipowicz

Kulesza Jakub

XI.GUp.4/11 (likwidacja)

17.02.2011 r.

ITSC Sp. z o.o.

SSR A.Januszewski

Syndycy Poznańscy Grenda, Józefowicz- Jokiel, Kulesza Spółka komandytowa

XI.GUp.5/11 (likwidacja)

21.02.2011 r.

Freitag Jan POLAUTO Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe

SSR M. Sachajko

Kalińska Małgorzata

XI.GUp.10/11 (likwidacja)

16.10.2009 r.

Tadeusz Witkiewicz Zakład Prodykcyjno handlowo - Usługowy i Gastronomiczny , Sylwia Witkiewicz Firma Handlowa

SSR R.Rakower

Binkowski Leszek

XI.GUp.21/11 (likwidacja)

01.06.2010 r.

ACCONA S.A. w likwidacji

SSR A. Januszewski

Jackowiak Ryszard

XI.GUp.26/11 (likwidacja)

08.10.2010 r.

Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska i Melioracji w Wągrowcu Sp. z o.o.

SSR I. Flotyńska

Pietrowiak Zbigniew

XI.GUp.29/11 (likwidacja)

11.04..2011 r.

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno Budowlanych Poznań Sp. z o.o.

SSR A. Januszewski

Syndycy Poznańscy Grenda, Józefowicz- Jokiel, Kulesza Spółka komandytowa

XI.GUP.71/12 (likwidacja)

26.05.2011 r.

Forbud Development Sp. z o.o.

SSR A.Januszewski

Biniak Przemysław

XI.GUp.38/11 (likwidacja)

15.06.2011 r.

KNG Awans Sp. z o.o. Spółka komandytowa

SSR A. Januszewski

Kanecki Jan

XI.GUp.39/11 (likwidacja)

20.06.2011 r.

Bauder Investments Sp. z o.o.

SSR P.Nowacki

Kanecki Jan

XI.GUp.46/11 (likwidacja)

15.07.2011 r.

UNOX S.A.

SSR P. Nowacki

Szidlewski Wojciech

XI.GUp.47/11 (likwidacja)

19.07.2011 r.

Konstal Sp. z o.o.

SSR R.Rakower

Paluszyński Maciej

XI.GUp.54/11 (likwidacja)

07.09.2011 r.

Plus System Sp. z o.o.

SSR I. Flotyńska

Kaczmarek Marian

XI.GUp.55/11 (likwidacja)

04.10.2011 r.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego 'J.H.K.R.Majerowicz' Sp.jawna

SSR A. Januszewski

Kanecki jan

XI.GUp.57/11 (likwidacja)

07.07.2010 r.

Swarzędz Meble S.A w likwidacji

SSR Ł. Lipowicz

Józefowicz - Jokiel Katarzyna

XI.GUp.58/11 (likwidacja)

26.10.2011 r.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Euro-Bud Sp. z o.o.

SSR I. Flotyńska

Kalińska Małgorzata

XI.GUp.61/11 (likwidacja)

18.11.2011 r.

Przedsiębiorstwo Handlowe "ARKO"   Sp. z o.o.

SSR A.Januszewski

Kanecka Katarzyna

XI.GUp.67/11 (likwidacja)

14.12.2011 r.

PROBUDINŻ Sp. z o.o.

SSR A.Januszewski

Stefański Przemysław

XI.GUp.7/12  (likwidacja)

16.03.2012 r.

MY HOTEL POZNAŃ Sp. z o.o.

SSR I.Flotyńska

Mikołajewicz Beata

XI.GUp.8/12 (likwidacja)

26.03.2012 r.

"ALKA-MAR" Sp. z o.o.

SSR I.Flotyńska

Senger - Kałat Edyta

XI.Gup.12/12 (likwidacja)

02.04.2012 r.

PHU "DOM-MUS" Sp. z o.o.

SSR I.Flotyńska

Pałka Jacek

XI.GUp.13/12 (likwidacka)

04.04.2012 r.

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Krajenka

SSR A.Januszewski

Gnatowski Krzysztof

XI.GUp.14/12 (likwidacja)

10.04.2012 r.

LBW Inwestycje Sp. z o.o.

SSR I.Flotyńska

Binkowski Leszek

XI.GUp.16/12 (likwidacja)

17.04.2012 r.

"ARES" Sp. z o.o.

SSR I.Flotyńska

Sawala Arkadiusz

połączono do wspólnego rozpoznania ze sprawą XI.GUp.55/11 (likwidacja)

24.04.2012 r.

Majerowicz Jawdiga

SSR A.Januszewski

Kanecki Jan

połączono do wspólnego rozpoznania ze sprawą XI.GUp.55/11 (likwidacja)

24.04.2012 r.

Majerowicz Karolina

SSR A.Januszewski

Kanecki Jan

połączono do wspólnego rozpoznania ze sprawą XI.GUp.55/11 (likwidacja)

24.04.2012 r.

Majerowicz Radosław

SSR A.Januszewski

Kanecki Jan

połączono do wspólnego rozpoznania ze sprawą XI.GUp.55/11 (likwidacja)

24.04.2012 r.

Majerowicz Hubert

SSR A.Januszewski

Kanecki Jan

XI.GUp.22/12 (likwidacja)

26.04.2012 r.

Transport Spedycja Rutkowski  Sp. z o.o.

SSR A.Januszewski

Gnatowski Krzysztof

XI.GUp.23/12 (likwidacja)

27.04.2012 r.

Jacek Stachowski ALL STARS Jacek M.Stachowski

SSR I.Flotyńska

Gorczyński Krzysztof

XI.GUp.25/12 (likwidacja)

21.05.2012 r.

PWUH "REMIR" Sp. z o.o.

SSR R.Rakower

Bigaj Grzegorz

XI.GUp.27/12 (likiwdacja)

11.06.2012 r.

HYDROBUDOWA POLSKA S.A.

SSR P.Nowacki

Szidlewski Wojciech

XI.GUp.29/12 (układ)

13.06.2012 r.

PBG S.A.

SSR Ł.Lipowicz

Syndycy Wielkopolscy Spółka komandytowa Bojarski, Senger-Kałat, Gnatowski

XI.GUp.30/12 (likwidacja)

19.06.2012 r.

Ryszard Drabik Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno- Budowlanych "HYDRAD"

SSR I.Flotyńska

Forszpaniak Piotr

XI.GUp.32/12 (likiwdacja)

22.06.2012 r.

"D-ARKO" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

SSR A.Januszewski

Szymańska Anna

XI.GUp.35/12 (likwidacja)

05.07.2012 r.

Stabilizacja Polska Sp. z o.o.

SSR A.Januszewski

Lashmann Bożena

XI.Gup.37/12 (likwidacja)

11.07.2012 r.

Sigma Trakt Sp. z o.o.

SSR A.Januszewski

Bartoszewska Krystyna

XI.GUp.38/12 (likwidacja)

12.07.2012 r.

RND S.A.       

SSR A.Januszewski

Józefowicz-Jokiel Katarzyna

XI.Gup.18/13 (likwidacja) - of

18.07.2012 r.

Michał Chwałkowski

SSR Ł.Lipowicz

XI.GUp.42/12 (likwidacja)

26.07.2012r

AT Contractor Sp. z o.o.

SSR A. Januszewski

Sobczak Bogusław

XI.GUp.43/12 (likwidacja)

27.07.2012 r.

PPH "Silmet - Bedex" S.A.

SSR A.Januszewski

Kulesza Jakub

Xi.GUp.44/12 (likwidacja)

27.07.2012 r.

APRIVIA S.A.

SSR R.Rakower

Syndycy Poznańscy Grenda, Jozefowicz-Jokiel, Kulesza Spółka Komandytowa

XI.GUp.46/12 (likwidacja)

02.08.2012 r.

"Instalacje HTS" Sp. z o.o.

SSR R.Rakower

Syndycy Poznańscy Grenda, Józefowicz-Jokiel, Kulesza  Spółka Komandytowa

XI.GUp.48/12 (likwidacja)

02.08.2012 r.

"BSI POLSKA" Sp. z o.o.

SSR R.Rakower

Kanecka-Małecka Katarzyna

XI.GUp.50/12 (likwidacja)

14.08.2012 r.

RELIZ Sp. z o.o.

SSR P.Nowacki

Wojnowska Elżbieta

XI.GUp.51/12 (likwidacja)

07.09.2012 r.

PP Light Group Sp. z o.o.

SSR A. Januszewski

Sadowski Tomasz

XI.GUp.52/12 (likwidacja)

07.09.2012 r.

Katarzyna Matecka - Roszak     MAT - ROLEKS

SSR A.Januszewski

Pałka Jacek

XI.Gup.56/12 (likwidacja)

12.09.2012 r.

Dystrybycja Integrator Sp. z o.o. Spółka komandytowo-akcyjna     w likwidacji

SSR P.Nowacki

Kondek Piotr

XI.GUp.62/12 (likwidacja)

28.09.2012 r.

Euroclean Sp. z o.o.

SSR Ł.Lipowicz

Senger-Kałat Edyta

XI.GUp.64/12 (likwidacja)

02.10.2012 r.

Jerzy Kazimierz Chwiałkowski Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska

SSR Ł.Lipowicz

Gorczyński Krzysztof

XI.GUp.65/12 (likwidacja)

03.10.2012 r.

Płytmat Sp. z o.o.

SSR R.Rakower

Małachowski Mariusz

XI.GUp.67/12 (likwidacja)

10.10.2012 r.

Elektroinstalatorstwo Zenon Radziejewski

SSR Ł.Lipowicz

Bigaj Grzegorz

XI.GUp.70/12 (likwidacja)

22.10.2012 r.

Prospect Lift Sp. z o.o.

SSR R.Rakower

Stefański Przemysław

XI.GUp.73/12 (likwidacja)

30.10.2012 r.

Sped Profit Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

SSR A.Januszewski

Paluszyński Maciej

XI.GUp.74/12 (likwidacja)

06.11.2012 r.

PBG Technologia Sp. z o.o.

SSR P.Nowacki

Stefański Przemysław

XI.GUp.75/12 (likwidacja)

07.11.2012 r.

Drewno Ogrodowe Sp. z o.o.

SSR P.Nowacki

Kotara Grzegorz

XI.Gup.77/12 (likwidacja)

14.11.2012 r.

Wiktor Trybuś prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Wiktor Trybyś

SSR Ł.Lipowicz

Kanecka - Małecka Katarzyna

XI.GUp.78/12 (likwidacja)

14.11.2012 r.

Radosław Bancol Studio Tańca "Angello"

SSR R.Rakower

Kulesza Jakub

XI.GUp.79/12 (likwidacja - postępowanie wtórne)

15.11.2012 r.

Domo Meble Sp. z o.o.

SSR I.Flotyńska

Pernet - Szóstak Ewelina

XI.GUp.81/12 (likwidacja) - of

23.11.2012 r.

Baćkowski Andrzej

SSR Ł.Lipowicz

Kurkiewicz Danuta

XI.GUp.83/12 (likwidacja)

03.12.2012 r.

JOANNA Sp. z o.o.

SSR A.Januszewski

Świdroń Stanisław

XI.GUp.84/12 (likwidacja)

04.12.2012 r.

Invest - Milenium Sp. z o.o.

SSR I.Flotyńska

Szidlewski Wojciech

XI.GUp.86/12 (likwidacja)

12.12.2012 r.

Ekobel Schallschutz Sp. z o.o.

SSR A.Januszewski

Kanecka - Kaczmarek Barbara

XI.Gup.88/12 (likwidacja)

17.12.2012 r.

Małgorzata Szulc PACO Zakład Folii i Opakowań

SSR I.Flotyńska

Świdroń Stanisław

XI.GUp.56/15 (likwidacja)

17.12.2012 r.

Teresa Szmajda wspólniczka Spółki Cywilnej "Sorus S.C. Piotr i Teresa Szmajda" oraz prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą "Teresa Szmajda Sorus"

SSR R.Rakower

Kondek Piotr

połączono do wspólnego rozpoznania ze sprawą XI.GUp.89/12 (likwidacja)

19.12.2012 r.

Piotr Szmajda wspólnik spółki cywilnej "SORUS S.C. Piotr i Teresa Szmajda" prowadzący działalność gospodarczą pod firmą "PIOTR SZMAJDA SORUS, SORUS DRUK"

SSR R.Rakower

Kondek Piotr

XI.GUP.92/12 (likwidacja)

20.12.2012 r.

Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne "ELPROTECH"        Sp. z o.o.

SSR I.Flotyńska

Kanecka - Kaczmarek Barbara

XI.GUp.93/12 (likwidacja)

28.12.2012 r.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.

SSR I.Flotyńska

Guzewicz Agata

XI.Gup.2/13    (układ)

28.01.2013 r.

Missions Sp. z o.o.

SSR R.Rakower

Pałka Jacek

XI.GUp.3/13 (likwidacja) - of

06.02.2013 r.

Krzeszwski Stanisław , Krzeszwska Leonarda

SSR  Ł.Lipowicz

XI.GUp.4/13 (likwidacja)

11.02.2013 r.

Paweł Mielcarek "MIELCAR"

SSR I.Flotyńska

Płotek Paweł

XI.GUp.5/13 (likwidacja)

13.02.2013 r.

Mariusz Glapiński Indywidualna Praktyka Stomatologiczna

SSR Ł.Lipowicz

Świdroń Stanisław

XI.GUp.7/13 (likwidacja)

05.03.2013 r.

"KLIMAR POLSKA" Sp. z o.o.

SSR I.Flotyńska

Guzewicz Agata

połączono do wspólnego rozpoznania ze sprawą XI.Gup.67/12 (likwidacja)

06.03.2013 r.

Elektrobud Tadeusz Darul

SSR Ł.Lipowicz

Bigaj Grzegorz

XI.Gup.11/13 (likwidacja)

13.03.2013 r.

Sławomir Mielcarek Lana Platinum

SSR Ł.Lipowicz

Kubacki Zbigniew

XI.GUp.12/13 (likwidacja)

18.03.2013 r.

Joanna Reroń prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą "Firma Reroń"

SSR P.Nowacki

Multaniak Paweł

XI.GUp.15/13 (likwidacja)

28.03.2013 r.

"GUTKOWSKI" Sp. z o.o.

SSR P.Nowacki

Organa Maurycy

XI.GUp.16/13 (likwidacja)

18.04.2013 r.

PROPAGANDA - PL Sp. z o.o.

SSR I.Flotyńska

Pernet - Szóstak Ewelina

XI.GUp.17/13 (likwidacja)

18.04.2013 r.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe MEBUD Sp. z o.o.

SSR P.Nowacki

Kotara Grzegorz

XI.Gup.20/13 (likwidacja - postępowanie wtórne)

16.05.2013 r.

"Christianapol" Sp. z o.o. Fabryka Mebli Tapicerowanych

SSR I.Flotyńska

Mikołajewicz Beata

XI.Gup.21/13 (likwidacja) - of

28.05.2013 r.

Magdalena Sprenger nie prowadząca dzialalności gospodarczej

SSR Ł.Lipowicz

Żukowski Ryszard

XI.Gup.22/13 (likwidacja)

29.05.2013 r.

Przedsiębiorstwo Popierania Inicjatyw"KHOAM" Sp. z o.o.

SSR R.Rakower

Wojnowska Elżbieta

XI.Gup.57/15 (likwidacja)

04.06.2013 r.

Łukasz Przyszczypkowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą "LUKA" i w ramach spółki cywilnej ANLUX S.C. Andrzej Wesołek i Łukasz Przyszczypkowski

SSR P.Nowacki

Kotara Grzegorz

XI.GUp.27/13 (likwidacja)

10.07.2013 r.

Maciej Zbigniew Popielski BUDMAX

SSR R.Rakower

Płotek Paweł

XI.GUp.28/13 (likwidacja)

11.07.2013 r.

Rafał Rytwiński Biuro Techniczno Handlowe

SSR I.Flotyńska

Gorczyński Krzysztof

XI.GUp.29/13 (likwidacja)

12.07.2013 r.

Elprotech - Systemy Sp. z o.o.

SSR Ł.Lipowicz

Szymańska Anna

XI.GUp.31/13 (likwidacja)

15.07.2013 r.

Pawłowska Sp. z o.o.

SSR Ł.Lipowicz

Biniak Przemysław

XI.GUp.32/13 (likwidacja)

16.07.2013 r.

PPHU "BAGUETTE" Elżbieta Wasilewska-Kondelka, Maciej Kondelka sp. jawna

SSR I.Flotyńska

Forszpaniak Piotr

XI.GUp.33/13 (likwidacja)

17.07.2013 r.

PHU "PETROLAND" Skrzypczak, Dąbrowski sp. jawna

SSR Ł.Lipowicz

Majcherek - Kotowska Ewa

XI.GUp.34/13 (likwidacja)

19.07.2013 r.

SIGMATEQ Sp. z o.o.

SSR Ł.Lipowicz

Lashmann Bożena

XI.Gup.35/13 (likwidacja)

30.07.2013 r.

Malinowska Sp. z o.o.

SSR R.Rakower

Surwiło - Rutkowska Justyna

XI.Gup.36/13 (układ)

01.08.2013 r.

"PASSION CARDS" Sp. z o.o.

SSR Ł.Lipowicz

Parus Sławomir

XI.GUp.37/13

20.08.2013 r.

BESTPOL CC Sp. z o.o.

SSR A.Januszewski

Bogucka - Pieścik Joanna

XI.GUp.39/13 (likwidacja)

02.09.2013 r.

Poznańskie Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno - Hydrotechnicznych "WODKAN" Sp. z o.o.

SSR Ł.Lipowicz

Szymańska Anna

 

XI.GUp.40/13 (likwidacja)

 05.09.2013 r.

DECADE Sp. z o.o. 

SSR Ł.Lipowicz

Bigaj Grzegorz 

XI.GUp.41/13 (likwidacja)

10.09.2013 r.

Mroczek Bogumiła FREGATA - LIFE Bogumiła Mroczek Specjalista Odnowy Biologicznej

SSR Ł.Lipowicz

Śmiałkowski Remigiusz

XI.GUp.42/13 (likwidacja)

16.09.2013 r.

BUMADEX Sp. z o.o.

SSR R.Rakower

Gorczyński Krzysztof

XI.Gup.44/13 (likwidacja)

18.09.2013 r.

BGDE PLUS Sp. z o.o. Spółka komandytowo - akcyjna

SSR I.Flotyńska

Ślusarczyk Marek 

XI.Gup.46/13 (likwidacja)

08.10.2013 r.

Spóldzielnia Pracy Krajowa Spółdzielnia Komunikacyjna

SSR P.Nowacki

Grenda Łukasz

XI.Gup.47/13 (likwidacja)

08.10.2013 r.

SEMAX S.A.

SSR R.Rakower

Mikołajewicz Beata

XI.GUp.49/13 (likwidacja)

23.10.2013 r.

TRAM Sp. z o.o.

SSR P.Nowacki

Wawrzyniak Arkadiusz

XI.Gup.51/13 (likwidacja)

06.11.2013 r.

R & C Union S.A

SSR R.Rakower

Binkowski Leszek

XI.GUp.53/13 (likwidacja)

18.11.2013 r.

Śląski Leszek 

SSR Nowacki

Małachowski Mariusz

XI.GUp.54/13 (likiwdacja)

20.11.2013 r.

Tomasz Wicherek TOMBUD 

SSR I.Flotyńska

Śmiałkowski Remigiusz

XI.GUp.55/13 (likwidacja)

06.12.2013 r.

"SZWAGRY" Sp. z o.o.

SSR I.Flotyńska

Bojarski Waldemar

XI.GUp.56/13 (likwidacja)

11.12.2013 r.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MALKO" Małgorzata Kolasa, Albert Kolasa Spółka Jawna

SSR I.Flotyńska

Kalińska Małgorzata

XI.GUp.57/13 (likwidacja)

Sprawę połączono do wspólnego rozpoznania ze sprawą XI.GUp.56/13

12.12.2013 r.

Małgorzata Kolasa wspólnik PPHU "MALKO" Małgorzata Kolasa,Albert Kolasa Spółka Jawna i prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Małgorzata Kolasa MAGBERT

SSR I.Flotyńska 

Kalińska Małgorzata 

XI.GUp.60/13 (likwidacja)

18.12.2013 r.

"BGDe PLUS" Sp. z o.o.

SSR I.Flotyńska

Ślusarczyk Marek

XI.GUp.61/13 (likwidacja) - of

19.12.2013 r.

Zbigniew Gabler

SSR I.Flotyńska

Kużma Adam

XI.GUp.62/13 (likwidacja)

31.12.2013 r.

Jolanta Matelska wspólnik spółki cywilnej "L&M" S.C. Jolanta i Alfred Matelscy oraz prowadząca dzialalność gsopodarczą pod nazwą "L&M" Matelska Jolanta

SSR A.Januszewski

Majcherek - Kotowska Ewa

XI.GUp.63/13 (likwidacja) (połączono do wspólnego rozpoznania ze sprawą XI.GUp.62/13)

31.12.2013 r.

Alfred Matelski wspólnik spółki cywilnej "L&M" S.C. Jolanta i Alfred Matelscy oraz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą "L&M" Matelski Alfred

SSR A.Januszewski

Majcherek - Kotowska Ewa

XI.GUp.2/14 (likwidacja)

07.01.2014 r.

Zakłady Mięsne "SALUS" Sp. z o.o.

SSR Ł.Lipowicz

Sawala Arkadiusz

XI.GUp.3/14 (likwidacja)

09.01.2014 r.

BROCHEM METAL Import Export Sp. z o.o.

SSR Ł.Lipowicz

Wojnowska Elżbieta

XI.GUp.4/14 (likwidacja)

10.01.2014 r.

"BIOPAL" Sp. z o.o.

SSR A.Januszewski

Grenda Łukasz

XI.GUp.5/14 (likwidacja - postepowanie wtórne) 

20.01.2014 r.

ALPINE BAU GmbH

SSR A.Januszewski

Wojnowska Elżbieta

XI.GUp.6/14 (układ)

21.01.2014 r.

STAR PIPE POLSKA Sp. z o.o.

SSR P.Nowacki

Szidlewski Wojciech

XI.GUp.7/14 (likwidacja) - of

24.01.2014 r.

Krzymiński Zbyszek

SSR A.Januszewski

Filipiak Patryk

XI.GUp.8/14 (likwidacja)

27.01.2014 r.

WINKOWSKI ENGINEERING Sp. z o.o.

SSR A.Januszewski

Forszpaniak Piotr

XI.GUp.9/14 (układ)

30.01.2014 r.

EDEN BIS Andrzej Osiecki  Zbigiew Mazur Spółka Jawna

SSR I.Flotyńska

Bartoszewska Krystyna

XI.Gup.10/14 (układ)

13.02.2014 r.

"HAGRA" R.Bilski Spółka Jawna 

SSR A.Januszewski

Żukowski Ryszard

XI.GUp.11/14 (likwidacja)

18.02.2014 r.

Przemyslowe Instalacje Gazowe "APAG" Sp. z o.o.

SSR P.Nowacki

Walkowiak Artur

XI.GUp.12/14 (układ)

21.02.2014 r.

Jacek Malepszy Firma Usługowo-Handlowa

SSR Ł.Lipowicz

Filipiak Patryk

XI.GUp.13/14 (likwidacja)

24.02.2014 r.

IIPE Sp. z o.o.

SSR Ł.Lipowicz

Walkowiak Artur

XI.Gup.14/14 (likwidacja)

03.03.2014 r.

Health Data Research Sp. z o.o.

SSR M.Sachajko

Żukowski Ryszard

XI.GUp.15/14 (likwidacja)

28.03.2014 r.

PBO HYDRO S.A.

SSR A.Januszewski

Skoczyński Tomasz

XI.GUp.16/14 (likwidacja) - of

28.03.2014 r.

Lucyna Dassuj

SSR P.Nowacki

Surwiło - Rutkowska Justyna

XI.GUp.17/14 (likwidacja)

31.03.2014 r.

Hurtownia Opon "BEST-GUM" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

SSR L.Lipowicz

Surwiło - Rutkowska Justyna

XI.GUp.18/14 (likwidacja)

31.03.2014 r.

IRM Holding S.A.

SSR A.Januszewski

Fluder Piotr

XI.GUp.19/14 (likwidacja)

03.04.2014 r.

MAD-DOM Gursz, Marczak, Szurpit Spółka Jawna

SSR A.Januszewski

Forszpaniak Piotr

XI.GUp.20/14 (układ)

09.04.2014 r.

EGBP Management Sp. z o.o.

SSR I.Flotyńska

Wojnowska Elżbieta

XI.GUp.21/14 (likwidacja)

16.04.2014 r.

ACTIVIS POLSKA Sp. z o.o.

SSR R.Rakower

Fuglewicz Agnieszka

XI.GUp.23/14 (układ) 22.04.2014 r. "CONSTRAL" S.A. SSR I.Flotyńska Lashmann Bożena
XI.GUp.24/14 (likwidacja) 24.04.2014 r. Gruszka Żaneta DHN Salon Płytek i Stolarki Drzwiowej SSR Ł.Lipowicz Filipiak Patryk
XI.GUp.25/14 (likwidacja) 28.04.2014 r. BESTSPED Sp. z o.o. SSR Ł.Lipowicz  Kociołek Piotr
XI.GUp.27/14 (likwidacja) 30.04.2014 r. NKD Polska Sp. z o.o. SSR I.Flotyńska Skoczyński Tomasz
XI.GUp.28/14 (likwidacja) 05.05.2014 r. Galmar Marcinika Spółka Jawna SSR A.Januszewski Sobczak Bogusław
XI.GUp.29/14 (likwidacja) 05.05.2014 r. GRANPOL Sp. z o.o.  SSR R.Rakower Guzewicz Agata
XI.GUp.31/14 (likwidacja) 09.05.2014 r. Serwis Reklam Sp. z o.o. SSR I.Flotyńska Jaskulski Dawid
XI.GUp.32/14 (likwidacja) 14.05.2014 r. Ubojnia - Masarnia "FOLMAS" Sp. z o.o. SSR R.Rakower Paluszyński Maciej
XI.GUp.33/14 (likwidacja) 10.06.2014 r. HESTR Sp. z o.o. SSR P.Nowacki Wawrzyniak Arkadiusz
 XI.GUp.34/14 (likwidacja)  10.06.2014 r. P&K Sp. z o.o.  SSR I.Flotyńska  Jaskulski Dawid 
XI.GUp.35/14  (likwidacja) 10.06.2014 r. PBO ELEKTRO S.A. SSR Ł.Lipowicz Sobczak Bogusław
XI.GUp.36/14 (likwidacja) 11.06.2014 r. ZED-POL Sp. z o.o. SSR Ł.Lipowicz Wawrzyniak Arkadiusz
XI.GUp.37/14 (likwidacja) 04.07.2014 r. Zbigniew Burdziński wspólnik spółki cywilnej Elżbieta Burdzińska, Zbigniew Burdziński Spółka Cywilna, prowdzący dzialalność gospodarczą pod firmą "EURO-AUTO" SSR R.Rakower Czajkowski Wojciech
XI.GUp.38/14  (likwidacja) 07.07.2014 r. PBO "ANIOŁA" S.A. SSR A.Januszewski Walkowiak Artur
XI.GUp.39/14 (likwidacja) (połączono do wspólnego rozpoznania ze sprawą XI.GUp.37/14) 07.07.2014 r. Elżbieta Burdzińska wspólnik spółki cywilnej Elżbieta Burdzińska, Zbigniew Burdziński spółka cywilna prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Elżbieta Burdzińska Części Samochodowe SSR R.Rakower Czajkowski Wojciech
XI.GUp.40/14 (likwidacja) 14.07.2014 r. ALUFASADEX Sp. z o.o. SSR P.Nowacki Fluder Piotr
XI.GUp.41/14 (likwidacja) 15.07.2014 r. Grupa Producentów Żywca Szymanowo Rolniczego Zrzeszenia Branżowego SSR A.Januszewski Rabczyński Tomasz
XI.GUp.42/14 (likwidacja) 08.08.2014 r. LEITER POLSKA Sp. z o.o. SSR A.Januszewski Fluder Piotr
XI.Gup.44/14 (likwidacja) 28.08.2014 r. ALEMAR Sp. z o.o. SSR P.Nowacki Wilczyńska Violetta
 XI.GUp.45/14 (likwidacja) 02.09.2014 r.  Ryszard Lehmann DOMENA - INVEST  SSR Ł.Lipowicz   Parus Karol
XI.GUp.46/14 (likwidacja) 23.09.2014 r. "BIOPAL Sp. z o.o.            (z wniosku PKO BP S.A Warszawa) SSR A.Januszewski Grenda Łukasz
XI.Gup.47/14 (likwidacja) 24.09.2014 r. Spóldzielnia Producentów Trzody "NADZIEJA" R.Rakower Kuźma Adam
XI.Gup.48/14 (likwidacja) 26.09.2014 r. AZ Hale Montaż Sp. z o.o. Sp.komandytowa SSR Ł.Lipowicz Piechowiak Grzegorz
XI.GUp.49/14 (likwidacja) 29.09.2014 r. MEBLE DĘBOWE Sp. z o.o. SSR A.Januszewski Walkowiak Henryk
XI.GUp.50/14 (likwidacja) 01.10.2014 r. Katrowicz Adam Eco - Life SSR R.Rakower Kuźma Adam 
XI.GUp.51/14 l(ikwidacja) 01.10.2014 r. Huta Szkła TUR Sp. z o.o. SSR P.Nowacki Baroszewska Krystyna
XI.GUp.52/14 (likwidacja) 06.10.2014 r. Monika Meissner "Monika Meissner  NZOZ Praktyka Stomatologiczna M&M Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna" SSR I.Flotyńska Śmiałkowski Remigiusz
XI.GUp.53/14 (likwidacja) 07.10.2014 r. LANFAMFOOD Sp. z o.o. SSR I.Flotyńska Jaskulski Dawid
XI.GUp.54/14 (układ) 08.10.2014 r. INFRA S.A. SSR I.Flotyńska Sawala Arkadiusz
XI.GUp.55/14 (likwidacja) 09.10.2014 r. "CHEMIO-LAND BIS" Waldemar Pieprzyk i Wpólnicy Spółka Jawna SSR I.Flotyńska Wilczyńska Violetta
XI.GUp.56/14 (likwidacją) 15.10.2014 r. Agro Sp.z o.o. SSR I.Flotyńska Głowacki Andrzej
XI.GUp.57/14 (układ) 20.10.2014 r. Masterprint XL Sp. z o.o. SSR P.Nowacki Skoczyński Tomasz
XI.GUp.58/14 (układ) 22.10.2014 r. BUDDOM Service Sp. z o.o. SSR I.Flotyńska Multaniak Paweł
XI.GUp.59/14 (likwidacja) 22.10.2014 r. Maciej Roszak SSR A.Januszewski Multaniak Paweł
XI.Gup.60/14 (likwidacja) połączono do wspólnego rozpoznania ze sprawą XI.GUp.59/14 22.10.2014 r. Zenon Roszak SSR A.Januszewski Multaniak Paweł
XI.GUp.61/14 (likwidacja) połączono do wspólnego rozpoznania ze sprawą XI.GUp.59/14 22.10.2014 r. Maria Roszak SSR A.Januszewski Multaniak Paweł
XI.GUp.62/14 (likwidacja) 27.10.2014 r. "CZPM" Sp. z o.o. SSR A.Januszewski Stefański Przemysław
XI.GUp.63/14 (likwidacja) 04.11.2014 r. Tomasz Kuźniewski "Audioinstalacje.pl" SSR I.Flotyńska Piechowiak Grzegorz
XI.GUp.65/14 (układ) 07.11.2014 r. "BKB POLSKA" Sp. z o.o. SSR Ł.Lipowicz Guzewicz Agata
XI.GUp.66/14 (likwidacja) - of 07.11.2014 r. Przemysław Smykowski SSR Ł. Lipowicz Wilczyńska Violetta
XI.GUp.67/14 (likwidacja)) 07.11.2014 r. Fermy Drobiu Borkowski Sp. z o.o. SSR P.Nowacki Grenda Łukasz
XI.GUp.68/14 (układ) 07.11.2014 r. Zakłady Mięsne PAKOSŁAW Sp. z o.o. SSR Ł.Lipowicz Majcherek - Kotowska Ewa
XI.GUp.69/14 (likwidacja) 12.11.2014 r. "DANTEK" Sp. z o.o. SSR A.Januszewski Płotek Paweł
XI.Gup.70/14 (likwidacja) 19.11.2014 r. Ilona Nowak Łazińska Firma Handlowo Usługowa "Ilona" SSR I.Flotyńska Kociołek Piotr
XI.Gup.71/14 (likwidacja) 20.11.2014 r. MAXMADERA Sp. z o.o. SSR P.Nowacki Surwiło-Rutkowska Justyna
XI.GUp.72/14 (likwidacja) 27.11.2014 r. Hurtownia Opon "MOTO-GUM" Sp. z o.o. SSR R.Rakower Pernet - Szóstak Ewelina
XI.GUp.73/14  (likwidacja) 28.11.2014 r. CRM Sp. z o.o. SSR R.Rakower Stróżyk Przemysław
XI.GUp.74/14 (układ) 02.12.2014 r. FEROCO S.A. SSR A.Januszewski Mikołajewicz Beata
XI.GUp.75/14 (likwidacja) 04.12.2014 r. "PIL - CAR" Sp. z o.o. SSR A.Januszewski Ślusarczyk Marek
XI.GUp.76/14 (układ) 09.12.2014 r. "POL-DRÓG KOŚCIAN" Sp. z o.o. SSR A.Januszewski Kondek Piotr
XI.GUp.77/14 (likwidacja) 15.12.2014 r. REMAXBUD Sp. z o.o. SSR A.Januszewski Kalińska Małgorzata
XI.GUp.78/14 (likwidacja) 18.12.2014 r. AWANTAŻ Sp. z o.o. SSR I.Flotyńska Kociołek Piotr
      XI.GUp.1/15       ( likwidacja) 12.01.2015 r. Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo Remontowe "MURBET" Sp. z o.o. SSR R.Rakower Szóstak-Pestka Mirosława
XI.GUp.2/15 (likwidacja) 26.01.2015 r. Jarosław Tomaszewski WILLSOOR GROUP SSR Ł.Lipowicz Senger-Kałat Edyta
XI.GUp.3/15 (likwidacja) 29.01.2015 r. "Bosphera" Sp. z o.o. SSR R.Rakower Majcherek - Kotowska Ewa
XI.Gup.4/15 (likwidacja) 29.01.2015 r. "Przedsiębiorstwo Robót      Drogowo - Mostowych          Sp. z o.o." SSR R.Rakower Fluder Piotr
XI.Gup.5/15  (likwidacja) 30.01.l2015 r. "Logitel Sp. z o.o." SSR A.Januszewski Szymańska Anna 
XI.GUp.6/15 (likwidacja) 02.02.2015 r. Firma Handlowo - Usługowa "Jabłoński" spółka jawna SSR I.Flotyńska Piechowiak Grzegorz
XI.GUp.7/15   (układ) 06.02.2015 r. Zdzisław Sarnowski Zakład Przetwórczo- Usługowo - Handlowy SATO SSR A.Januszewski Grenda Patrycja
XI.GUp.8/15 (likwidacja) 19.02.2015 r. "C.M MOTOMARKET" Sp. z o.o. SSR P.Nowacki Gnatowski Krzysztof
XI.GUp.9/15 (likwidacja) 19.02.2015 r. MINIPLAST POLSKA Sp. z o.o. SSR I.Flotyńska Jobda Adrian
XI.GUp.10/15 (układ) 19.02.2015 r. "Odlewnia - Rawicz" Sp. z o.o. SSR Ł.Lipowicz Majcherek-Kotowska Ewa
XI.GUp.11/15 (likwidacja) - of 19.02.2015 r. Ewa Ziemska SSR Ł.Lipowicz Filipiak Patryk
XI.GUp.12/15 (likwidacja) - of 19.02.2015 r. Maciej Ziemski SSR Ł.Lipowicz Filipiak Patryk
XI.GUp.13/15 (likwidacja) - of 06.03.2015 r. Marian Kowalkowski SSR A.Januszewski Rudnicka Joanna
XI.GUp.14/15 (likwidacja) - of 12.03.2015 r. Elżbieta Tomys SSR R.Rakower Michalska Anna
XI.GUp.15/15 (likwidacja) - of 13.03.2015 r. Bogdan Gawlik SSR Ł.Lipowicz Urbaniak Maciej
XI.GUp.16/15 (likwidacja) - of 13.03.2015 r. Bożena Gawlik SSR Ł.Lipowicz Urbaniak Maciej
XI.GUp.17/15 (likwidacja) 17.03.2015 r. SUMMIT INVEST Sp. z o.o. SSR I.Flotyńska Jakubowska Hanna
XI.GUp.18/15 (likwidacja) - of 18.03.2015 r. Malwina Buonaiuto SSR P.Nowacki Mietlarek Andrzej
XI.GUp.19/15 (likwidacja) 20.03.2015 r. FORTIS - SYSTEMY FASADOWE Sp. z o.o. SSR A.Januszewski Kubacki Zbigniew
XI.GUp.20/15 (likwidacja) 20.03.2015 r. JM Stefko Małgorzata Stefko     i Synowie Spółka Jawna SSR Ł.Lipowicz Kubacki Zbigniew
XI.GUp.21/15 (likwidacja) - of 23.03.2015 r. Regina Mazantowicz SSR A.Januszewski Stróżyk Przemysław
XI.GUp.22/15 (likwidacja) - of 23.03.2015 r. Mirosław Konarski SSR A.Januszewski Grenda Łukasz
XI.GUp.23/15 (likwidacja) 24.03.2015 r. HYDRO - NAFTA Sp. z o.o. SSR P.Nowacki Binkowski Leszek
XI.GUp.24/15 (likwidacja) - of 24.03.2015 r. Anna Szczepaniak SSR I.Flotyńska Michalska Anna
XI.GUp.25/15 (likwidacja)  26.03.2015 r. "Biedronka" Sp. z o.o. SSR R.Rakower Jakubowska Hanna
XI.GUp.26/15 (likwidacja) - of 30.03.2015 r. Sławomir Grabarczyk SSR I.Flotyńska Skoczyński Tomasz
XI.GUp.27/15 (likwidacja) - of 30.03.2015 r. Alojzy Tomczyk SSR R.Rakower Kubacki Zbigniew
XI.GUp.28/15 (likwidacja) 30.03.2015 r. KRISBAU GROUP Sp. z o.o. SSR A.Januszewski Pałka Jacek
XI.Gup.29/15 (likiwdacja) - of  01.04.2015 r. Izabella Włodarczak  SSR R.Rakower Małecki Jacek
XI.GUp.30./15 (likwidacja) 02.04.2015 r. Marek Organistka Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AMBROZJA SSR A.Januszewski Czajkowski Wojciech
XI.GUp.31/15 (likwidacja) - of 08.04.2015 r. Dorota Śniegucka SSR P.Nowacki Bigaj Grzegorz
XI.Gup.32/15 (likwidacja) - of 08.04.2015 r. Magdalena Chaliman SSR P.Nowacki Parus Sławomir
XI.GUp.33/15 (likwidacja) - of 13.04.2015 r. Janina Świątek SSR R.Rakower Wawrzyniak Arkadiusz
XI.GUp.34/15 (likwidaja) 15.04.2015 r. POLPORTA Sp. z o.o. SSR R.Rakower Rudnicka Joanna
XI.GUp.35/15 (likwidacja) 20.04.2015 r. Spółdzielnia Inwalidów WARTA w Śremie SSR P.Nowacki Hauza Katarzyna
XI.GUP.36/15 (likwidacja) 22.04.2015 r. "GANT PM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością JKM KARPIA" Spółka komandytowo - akcyjna SSR R.Rakower Waszak Magdalena
XI.Gup.37/15 (likwidacja) 23.04.2015 r. Rafit Sp. z o.o. SSR R.Rakower Hauza Katarzyna
XI.GUp.38/15 (likwidacja) - of 24.04.2015 r. Iwona Narożna SSR R.Rakower Jaskulski Dawid
XI.GUp.39/15 (likwidacja) - of 28.04.2015 r. Waldemar Bąkowski SSR I.Flotyńska Grenda Patrycja
XI.GUp.40/15 (likwidacja) - of 28.04.2015 r. Paweł Miądowicz SSR I.Flotyńska Małecki Jacek
XI.GUp.41/15 (liwkidacja) - of 28.04.2015 r. Daniel Sprenger SSR A.Januszewski Sobczak Bogusław
XI.GUp.42/15 (likwidacja) - of 29.04.2015 r. Anna Lehmann SSR P.Nowacki Szatybełko Kazimierz
XI.GUp.43/15 (likwidacja) - of 29.04.2015 r. Bartosz Sendal SSR P.Nowacki Grenda Patrycja
XI.GUp.44/15 (likwidacja) - of 04.05.2015 r. Zbigniew Bajer SSR R.Rakower Małecki Jacek
XI.GUp.45/15 (likwidacja) 04.05.2015 r. EDUINTEGRATOR Sp. z o.o. SSR I.Flotyńska Plotek Paweł
XI.GUp.46/15 (likwidacja) - of 06.05.2015 r. Daniel Tulka SSR Ł.Lipowicz Piechowiak Grzegorz
XI.Gup.47/15 (likwidacja) 07.05.2015 r. Tomasz Potrawiak Jakobi International SSR R.Rakower  Grenda Patrycja
XI.GUp.48/15 (likwidacja) 12.05.2015 r. "DREW-MET" Sp. z o.o. SSR R.Rakower Szatybelko Kazimierz
XI.GUp.49/15 (likwidacja)  13.05.2015 r. HA-DE Sp. z o.o. SSR I.Flotyńska Waszak Magdalena
XI.GUp.50/15 (likwidacja) - of 13.05.2015 r. Aneta Bąkowska SSR P.Nowacki Kuźma Adam
XI.GUp.51/15 (likwidacja) - of 13.05.2015 r. Jarosław Bąkowski SSR P.Nowacki Kuźma Adam
XI.GUp.52/15 (likwidacja) - of 15.05.2015 r. Halina Kowalkowska SSR Ł.Lipowicz Wolsztyński Mariusz
XI.GUp.53/15 (likwidacja) - of 15.05.2015 r. Dagmara Mudrak SSR Ł.Lipowicz Zubkowska - Rojszczak Anna
XI.GUp.54/15 (likwidacja) 15.05.2015 r. WERTEX POZNAN " Sp. z o.o. Spółka Komandytowa SSR A.Januszewski Rabczyński Tomasz
XI.GUp.55/15 (likwidacja) - of 18.05.2015 r. Aleksandra Kowalewska SSR I.Flotyńska Oliwiecki Jakub
XI.Gup.58/15 (likwidacja) - of 18.05.2015 r. Katarzyna Stellmach SSR A.Januszewski Pernet - Szóstak Ewelina
XI.GUp.59/15 (likwidacja)  18.05.2015 r. EMKA Communication Sp. z o.o. SSR Ł.Lipowicz Parus Sławomir
XI.GUp.60/15 (likiwdacja) - of 20.05.2015 r. Małgorzata Wieczorek SSR P.Nowacki Wolsztyński Mariusz
XI.GUp.61/15 (likwidacja) - of 20.05.2015 r. Waldemar Wieczorek SSR P.Nowacki Woltyński Mariusz 
XI.GUp.62/15 (likwidacja) - of 25.05.2015 r. Mariusz Domaradzki SSR I.Flotyńska Ślusarczyk Marek
XI.GUp.63/15 (likwidacja) - of 25.05.2015 r. Maciej Frąckowiak SSR I.Flotyńska Organa Maurycy
XI.GUp.64/15 (likwidacja) - of 25.05.2015 r. Joanna Zofia Nowakowska SSR A.Januszewski Sadoiwski Tomasz
XI.Gup.65/15 (likwidacja) -of 25.05.2015 r. Zbigniew Turaj SSR A.Januszweswki Zubkowska - Rojszczaak Anna
XI.GUp.66/15 (likwidacja) - of 26.05.2015 r. Aleksandra Pasicka SSR I.Flotyńska Bartoszewska Krystyna
XI.GUp.67/15 (likwidacja) - of 27.05.2015 r. Małgorzata Patalas - Nowak SSR R.Rakower Rudnicka Joanna
XI.GUp.68/15 (likwidacja) - of 28.05.2015 r. Ewa Seifert SSR  Ł.Lipowicz Wilczyńska Violetta
XI.GUp.69/15 (likwidacja) - of 29.05.2015 r. Elżbieta Lechman SSR Ł.Lipowicz Organa Maurycy
XI.GUp.70/15 (likwidacja) - of 01.06.2015 r. Piotr Lechman SSR Ł.Lipowicz Organa Maurycy
XI.GUp.71/15 (likwidacja) - of 01.06.2015 r. Maria Bajer SSR R.Rakower Małecki Jacek
XI.GUp.72/15 (likwidacja) 03.06.2015 r. Lucyna Roehr - Braniecka "MERKOM" SSR R.Rakower Kanecka - Kaczmarek Barbara
XI.GUp.73/15 (likwidacja) - of 08.06.2015 r. Grzegorz Pudelski SSR A.Januszewski Oliwiecki Jakub
XI.GUp.74/15 (likwidacja) - of 08.06.2015 r. Magdalena Burakowska SSR A.Januszewski Świdroń Stanisław
XI.GU.75/15 (likwidacja) - of 08.06.2015 r. Maciej Kraszewski SSR A.Januszewski Oliwiecki Jakub
XI.,GUp.76/15 (likwidacja) - of 08.06.2015 r. Mieczysława Szczepaniak SSR Ł.Lipowicz Świdroń Stanisław
XI.GUp.77/15 (likwidacja) 10.06.2015 r. Dorota Hain "HD CONSULTING" SSR I.Flotyńska Zubkowska - Rojszczak Anna
XI.GUp.78/15 (likwidacja) - of 10.06.2015 r. Sebastian Kostowicz SSR A.Januszewski Mierzwicki Tomasz
XI.GUp.79/15 (likwidacja) - of 11.06.2015 r. Olga Korbik SSR A.Januszewski Mierzwicki Tomasz
XI.GUp.80/15 (likwidacja) 12.06.2015 r. Natalia Konieczna Dom Pięciu Smaków SSR I.Flotyńska Waszak Magdalena
XI.GUp.81/15 (likwidacja) - of 15.06.2015 r. Piotr Tomaszewski SSR I.Flotyńska Jobda Adrian
XI.GUp.82/15 (likwidacja) - of 15.06.2015 r. Małgorzata Boińska SSR I.Flotyńska Czajkowski Wojciech
XI.GUp.83/15 (likwidacja) - of 15.06.2015 r. Iwona Kasprowiak SSR I.Flotyńska Fluder Piotr
XI.GUp.84/15 (likwidacja) 15.06.2015 r. MOLMEDICA S.A. SSR I.Flotyńska Grenda Łukasz
XI.GUp.85/15 (likwidacja) - of 15.06.2015 r. Marek Edmund Miś SSR I.Flotyńska Fuglewicz Agnieszka
XI.GUp.86/15 (likwidacja) - of 16.06.2015 r. Romana Maria Miś SSR I.Flotyńska  Fuglewicz Agnieszka
XI.GUp.87/15 (likwidacja) - of 16.06.2015 r. Przemysław Kasprowiak SSR I.Flotyńska Fluder Piotr
XI.GUp.88/15 (likwidacja) - of 16.06.2015 r. Anna Tomaszewska SSR I.Flotyńska Jobda Adrian
XI.Gup.89/15 (likwidacja) - of 16.06.2015 r. Ewa Smuszkiewicz SSR Ł.Lipowicz Bigaj Grzegorz
XI.GUp.90/15 (likwidacja) - of 16.06.2015 r. Alina Wieczorowska SSR A.Januszewski Bojarski Waldemar
XI.GUp.91/15 (likwidacja) - of 17.06.2015 r. Danuta Bejenkowska SSR I.Flotyńska Walkowiak Artur
XI.GUp.92/15 (likwidacja) -of 17.06.2015 r. Agnieszka Fischer SSR Ł.Lipowicz Michalska Anna
XI.GUp.93/15 (likwidacja) 23.06.2015 r. Piotr Knop "PIOTR KNOP" SSR A.Januszewski Kociołek Piotr
XI.GUp.94/15 (likwidacja)) - of 29.06.2015 r. Tomasz Mróz SSR A.Januszewski Ptak Magdalena
XI.Gup.95/15 (likwidacja) -of 29.06.2015 r. Mikolaj Kaczmarek SSR A.Januszewski Ptak Magdalena 
XI.GUp.96/15 (likwidacja) 29.06.2015 r. BOSCO DESIGN Sp. z o.o. SSR A.Januszewski Kanecka - Kaczmarek Barbara
XI.GUp.97/15 (likwidacja) - of 03.07.2015 r. Józef Klimczak SSR R.Rakower Ptak Magdalena
XI.GUp.98/15 (likwidacja) 06.07.2015 r. Zakład Produkcji Cukierniczej Hilderbrand Spółka Jawna SSR Ł.Lipowicz Hauza Katarzyna
XI.GUp.99/15 (likwidacja) - of 07.07.2015 r. Patryk Czech SSR A.Januszewski Brożek Jarosław
XI.GUp.100/15 (likwidacja) - of 08.07.2015 r. Danuta Jeglińska - Moskal SSR A.Januszewski Rojszczak Marcin
XI.GUp.101/15 (likwidacja) - of 08.07.2015 r. Honorata Nasilowka SSR A.Januszewski Rajczyk - Czyżewska Izabela
XI.GUp.102/15 (likwidacja) 08.07.2015 r. AMPOL Internatinal Sp. z o.o. SSR I.Flotyńska Sawala Arkadiusz
XI.GUp.103/15 (likwidacja) 10.07.2015 r. Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe "Dromost" Sp. z o.o. SSR I.Flotyńska Sawala Arkadiusz
XI.GUp.104/15 (likwidacja) - of 15.07.2015 r. Danuta Wojtewicz SSR P.Nowacki Byczyk Joanna
XI.GUp.105/15 (likwidacja) - of 15.07.2015 r. Andrzej Wojtewicz SSR P.Nowacki Byczyk Joanna
XI.GUp.106/15 (likwidacja) 23.07.2015 r. Baumal Group S.A. SSR R.Rakower Stróżyk Przemysław
XI.GUp.107/15 (likwidacja) 23.07.2015 r. Service4 Sp. z o.o. SSR R.Rakower Waszak Magdalena
XI.GUp.108/15 (likwidacja) - of 29.07.2015 r. Kazimierz Kuberacki SSR Ł.Lipowicz Rojszczak Marcin
XI.GUp.109/15 (liwkidacja) - of 29.07.2015 r. Krzysztof Tomaszewski SSR Ł.Lipowicz Rojszczak Marcin
XI.GUp.110/15 (likwidacja) - of 30.07.2015 r. Piotr Kosman SSR Ł.Lipowicz Rajczyk- Czyżewska Izabela

 
Dzisiejsza data: niedziela, 2 sierpnia 2015 r.

 


Our website is protected by DMC Firewall!